10 دی

کاهش مجدد قیمت ارزهای دیجیتال

از میان ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار، بیشتر آن‌ها امروز رشد اندکی نشان می‌دهند، در حالیکه برخی دیگر روی قرمز به خود گرفته‌اند. بیت کوین نیز همچنان زیر ۳,۹۰۰ دلار معامله می‌شود.

در زمان نگارش این خبر کمتر از ۱ درصد نسبت به روز گذشته افزایش داشته و در محدوده ۳,۸۲۵ دلار معامله می‌گردد. با نگاه به قیمت بیت کوین در هفته گذشته، قیمت کنونی به طور قابل توجهی کمتر از قیمت دست‌یافته هفته قبل در محدوده ۴,۲۵۰ و حتی ۴,۰۱۱ دلار است. همچنین بیت کوین در جایگاه بالاتری نسبت به آنچه روز جمعه در قیمت ۳,۶۴۲ رقم زد، ایستاده است.

ریپل، دومین ارز دیجیتال برتر از نظر حجم بازار، نیز نوسان کمی در طول ۲۴ ساعت گذشته از خود نشان داده و هم‌اکنون در محدوده ۰.۳۶۵ دلار معامله می‌شود. در نمودار هفتگی قیمت فعلی نیز در سطوح پایین‌تری نسبت به ابتدای هفته گذشته قرار دارد. لازم به ذکر است که ریپل در هفته گذشته قیمت ۰.۴۵ دلار را نیز به خود دید.

اتریوم نیز در جایگاه سوم بازار قرار گرفته اما باید توجه داشت که فاصله بین ریپل و اتریوم روز به روز در حال کاهش است. حجم بازار ریپل هم‌اکنون ۱۴.۸۱ میلیارد دلار بوده و پس از آن اتریوم با اندکی فاصله و با ۱۴.۲۵ میلیارد دلار در رده بعدی قرار دارد. اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته، ۱.۱ درصد افزایش نشان می‌دهد و هم‌اکنون در محدوده ۱۳۷ دلار معامله می‌گردد. گفتنی است که اتریوم هفته گذشته را با قیمت ۱۴۷ دلار آغاز کرد و تا ۱۵۷ دلار نیز افزایش یافت.

در میان ۲۰ ارز دیجیتال بزرگ بازار، بدون در نظر گرفتن اتریوم، ایاس نیز با ۱.۴۶ درصد افزایش رشد به نسبت خوبی در ۲۴ ساعت گذشته به ثبت رسانده است. در این میان دش، کاردانو و آیوتا نیز به ترتیب ۱.۰۵ ، ۰.۶ و ۱.۳۵ درصد رشد قیمت نشان می‌دهند.
حجم کل بازار نیز، در حال حاضر نزدیک به ۱۲۹ میلیارد دلار است و نسبت به ۷ روز گذشته، ۱۶ میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داده است. این در حالی است که روز جمعه حجم بازار تا ۱۲۰ میلیارد دلار نیز کاهش یافته بود.

طبق گزارش کوین‌تلگراف ، پس از اینکه شرکت تولیدکننده کارت گرافیک انویدیا به دلیل کاهش ارزش بازار ارزهای دیجیتال که منجر به کاهش تقاضا از سوی ماینرها برای کارت‌های گرافیک شد، سازنده تجهیزات گرافیک را با پرونده قضایی روبرو کرد. پس از این بود که ارزش سهام انویدیا ۵۴ درصد کاهش یافت و بدترین عملکرد را بین ۵۰۰ شاخص برتر S&P 500 از خود نشان داد.

همچنین گزارش‌ها در هفته گذشته از اخراج بیش از ۵۰۰ نفر از کارمندان شرکت بیت‌مین و متوقف کردن عملیات استخراج توسط این شرکت خبر داد. همچنین شایعات شکل گرفته توسط رسانه‌های چینی حاکی از آن است که مدیرعاملان این شرکت سازنده دستگاه‌های اسیک، به زودی استعفای خود را اعلام خواهند کرد.

برای ورود به صفحه اصلی فروشگاه دستگاه‌‌های ماینینگ کلیک کنید.

دیدگاه بگذارید

1 × 1 =