09 خرداد

چه دستگاه ماینری برای من مناسب است؟

اکثر مشتریان ما برای انتخاب دستگاه ماینینگ با ما مشورت می کنند و در انتخاب دستگاه ماینینگ به راهنمایی نیاز دارند.

تصمیم گرفتیم نحوه انتخاب دستگاه ماینینگ را توضیح دهیم تا خود شما بهتر بتوانید با توجه به خواسته های خود و این راهنمایی انتخاب خودتون رو انجام دهید.

دستگاه های ماینینگ ( Asic ها) برای پردازش و حل کردن مسائل سخت در شبکه بلاکچین و استخراج یک بلاک جدید طراحی شده اند .

این محاسبه ها و استخراج ها در هر الگوریتم باهم متفاوت است و نیاز به پردازش مخصوص آن الگوریتم است.

در الگوریتم هایی که برای آن هیچ دستگاه مخوصص مایننیگ (Asic) یا آنت ماینری توسط هیچ کارخانه ای ساخته نشده ، استخراج بلاک ها و انتقالات توسط کارت های گرافیکی کامپیوتری پردازش می شود که به صورت ریگ (چندین کارت گرافیک متصل به یک مادربرد) بسته شده است و کار ماینینگ را انجام می دهند و باعث درآمد زایی می شوند.

زمانی که در یک الگوریتم مثلا SHA256  (الگوریتم استخراج بیت کوین و بیت کوین کش .. ) دستگاه ماینینگ (Asic) معرفی شد میزان بازدهی سرمایه در ابتدا بسیار بالا بود تا زمانی که Defficulty شبکه بالا رفت و درآمد آن به ثبات نسبی رسید.

با توجه به این مسائل اگر ریسک بالای سرمایه گذاری را می پذیرید می توانید از دستگاه های جدید استفاده کنید و یا با کمی صبر به مدت یکی دو هفته پس از شروع فعالیت دستگاه های جدید و با بررسی اینکه سرعت کاهش درآمد زایی آنها چقدر است تصمیم به خرید نمایید و یا با خرید دستگاه های قدیمی تر که در الگوریتم های مثل SHA256 معرفی شده است با ریسک بسیار پایین وارد این بازار شوید.

برای همه شما مشتریان آرزوی موفقیت داریم.

در صورت نیاز به مشاوره و توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بازرگانی علی شوشتری

+989153022481

دیدگاه بگذارید

سیزده + 9 =