11 بهمن

توکن بیت تورنت (BTT) فردا به صرافی بایننس اضافه خواهد شد

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس روز ۳۰ ژانویه (۱۰ بهمن) اعلام کرد که معامله توکن بیت تورنت (BTT) را از فردا در این صرافی آغاز خواهد کرد.

بایننس در این اطلاعیه عنوان کرد که بازار فروش توکن بیت تورنت در جفت‌ارزهای بیت کوین (BTC) ، بایننس کوین (BNB) و تتر (USDT) از روز ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) و ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران در این صرافی فعال خواهد شد.

بایننس در اطلاعیه رسمی که در توییتر منتشر کرد، نوشت:
بایننس، توکن بیت تورنت (BTT) را به صرافی اضافه می‌کند و عملیات توزیع به همراه ایردراپ اضافی را برای شرکت‎کنندگان لانچ‌پد به اتمام می‌رساند.

طبق گزارش‌ها و علی‌رغم بروز برخی مشکلات فنی، فروش نزدیک به ۶۰ میلیارد توکن بیت تورنت (BTT) دیروز در پلتفرم لانچ‌پد بایننس انجام شد.
فروش توکن که ساعت ۶:۳۰ به وقت تهران آغاز شده بود، طی دو برنامه جداگانه با توکن‌های بایننس کوین و ترون تنها در عرض ۱۵ دقیقه به پایان رسید.

موسس ترون، جاستین سان در این باره گفت:
در یک جهش بزرگ دیگر، بیت‌ تورنت بلاک چین را میلیون‌ها کاربر معرفی خواهد کرد و نسل جدیدی از تولیدکنندگان محتوا را با ابزارهای جدید برای توزیع مستقیم محتوا بین بقیه بر روی وب تجهیز خواهد کرد.

همچنین در این اطلاعیه آمده که به کلیه کسانی که برای خرید توکن بیت تورنت اقدام کردند اما به دلیل مشکلات فنی پیش‌آمده در این امر ناکام ماندند، ۵ هزار توکن بیت تورنت به صورت ایردراپ اهدا خواهد شد.

طبق گزارش قبلی، بیت تورنت ICO خود را با جمع‌آوری ۷ میلیون دلار تنها طی ۲۰ دقیقه به پایان رساند.

مدیر بایننس نیز در توییتی اعلام کرد که در صورتی که مشکل فنی رخ نمی‌داد به جای ۱۸ دقیقه، این فروش در ۱۸ ثانیه به اتمام می‌رسید. طبق گفته او، تقاضا برای خرید توکن بیت تورنت «نجومی» بود.

____________________________________________________________
برای ورود به صفحه اصلی فروشگاه دستگاه‌‌های ماینینگ کلیک کنید.
____________________________________________________________

دیدگاه بگذارید

14 + دوازده =