11 دی

تجهیزات مناسب برای ماینینگ

سرمایه گذاری در زمینه استخراج ارز دیجیتال ، روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا میکند . اگر قصد دارید وارد فعالیت در این حوزه شوید ، بهتر است با تجهیزات ماینینگ مناسب آشنا شوید.

تجهیزات ماینینگ ارز دیجیتال
اگر بخواهیم بصورت تخصصی بیان کنیم ، شما نیازمند private database می باشید، اما نام عمومی آن همان کیف پول دیجیتال یا coin wallet میباشد. پس پیش از هرگونه تجهیزات ماینینگ نیازمند نیازمند یک کیف پول الکترونیکی هستید تا بتوانید ارز دیجیتال استخراج شده خودتان را ذخیره کنید. در مرحله بعد شما نیازمند یک بسته نرم افزاری ماینینگ قدرتمند می باشید ، فراموش نکنید نرم افزاری که استفاده می کنید به اندازه سخت افزار تجهیزات ماینینگ دارای اهمیت می باشد. بدون شک عبارت استخر استخراج ارز دیجیتال یا همان mining pool به گوش شما خورده است ، سخت افزار شما هرچه قدر قدرتمند هم که باشد فرقی ندارد برای استخراج ارز دیجیتال حتما باید به یک استخر استخراج ارز دیجیتال متصل شوید.

صرافی ارز دیجیتال
تجهیزات ماینینگ ، استخر استخراج ارز دیجیتال و یک کیف پول ارز دیجیتال مطمئن حداقل مواردی هستند برای استخراج نیازمندیم. اما تمام این ها با هم تا هنگامی که نتوانیم ارز دیجیتال استخراج شده را مبادله یا به پول رایج تبدیل کنیم عملا بی ارزش است پس در مرحله بعدی توصیه میکنیم در یک صرافی ارز دیجیتال یا همان online currency exchange عضو شوید. قبل از هرگونه مبادله در صرافی ها از کیفیت اینترنت خود اطمینان حاصل فرمایید ، زیرا قطع شدن اینترنت در هنگام مبادله میتواند باعث از بین رفتن ارز دیجیتال مورد مبادله شما شود. سرعت اینترنت دو مگابایت استاندارد به شرط آنکه کیفیت خوبی داشته باشد ، برای شما کافی خواهد بود.

نگهداری تجهیزات ماینینگ
پیش فراهم کردن تجهیزات ماینینگ مناسب ، باید شرایط نگهداری آن را فراهم کنید. اندازه محل قرار دادن دستگاه ، با تعداد دستگاه های شما مرتبط است. مثلا اگر یک اتاق کوچک که تهویه مناسبی داشته باشد برای یک دستگاه کاملا مناسب است اما اگر تعداد دستگاه های شما افزایش یابد بدون شک به فضای بزرگتری نیاز خواهید داشت. اما در مجموع فضای نگهداری دستگاه های شما باید خنک ، بدون رطوبت و گرد و غبار باشد. سعی کنید تهویه مناسب برای تجهیزات ماینیگ خودتان فراهم کنید هرچه دمای محیط پایین تر و رطوبت آن کمتر عمر مفید دستگاه های شما افزایش میابد.

سخت افزار تجهیزات ماینینگ
با توجه افزایش تقاضا برای استخراج ارز دیجیتال و بالا رفتن سختی شبکه نباید از سخت افزار یک pc معمولی یا یک کنسول بازی برنامه ریزی شده توقع استخراج سود ده داشت. پس قدرت و قابلیت توسعه برای سیستم از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد . نتیجه گیری در نهایت اینکه در هنگام خرید تجیهزات ماینینگ به این نکته توجه کنید که چه نوع سخت افزاری برای شما اقتصادی تر است؟

برای ورود به صفحه اصلی فروشگاه دستگاه‌‌های ماینینگ کلیک کنید.

دیدگاه بگذارید

شش + 6 =