درباره ما

بازرگانی علی شوشتری

این بازرگانی با بیش از 18 سال سابقه فعالیت های تجاری در زمینه های مختلف تجاری و از جمله تجارت با کشور چین ، مالزی ، تایلند و هند در زمینه واردات کالا و صادارت به کشور های عراق و افغانستان فعال بود است .

تجربه ما در کار تجاری عامل شروع فعالیت در زمینه واردات آنت ماینر ها و دستگاه های ماینینگ Asic گردید و تا کنون تعداد زیادی از این دستگاه های آنت ماینر و همچنین سیستم های ماینینگ مبتنی بر کارت های گرافیکی توسط این بازرگانی به فروش رسید است.

رضایت مشتریان این مجموعه افتخار ماست.

دستگاه های استخراج ارز دیجیتال تخصص واردات این مجموعه در سالهای اخیر است که می توانید سفارش خود را به صورت حق العمل کاری از ما بخواهید و کالای خود را با قیمت کارخانه خریداری نمایید و هزینه های انتقال آن را هم مطابق فاکتور های آن پرداخت نموده و فقط مبلغ مشخصی را بابت حق العمل خرید و مدیریت واردات کالا به این بازرگانی اختصاص دهید.

در سال 1399 این بازرگانی با عنوان شرکت کیا الکترونیک رادین و همکاری گروه کیمیا دیجیتال اقدام به تولید و مونتاژ دستگاه ماینر در ایران نمود و در حال حاضر شرکت کیا الکترونیک رادین دارای پروانه بهره برداری از اداره صنعت معدن و تجارت زنجان می باشد.

موجودی کالاهای ما را در کانال تلگرام تولیدی کیا الکترونیک رادین با نام تجاری رادین ماینر دنبال کنید. https://t.me/radinminer

بازرگانی شوشتری

a.shooshtari@yahoo.com

دفتر تهران خیابان نلسون ماندلا (جردن) خیابان گلشهر برج آی تک طبقه دهم واحد 75

021-22656360

09153022481

09129587423

بازگشت به بالا
دستگاه‌های ماینر تحویل ایران همراه با برگ سبز کالا تحویل داده خواهد شد.برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
+ +
شروع گفتگو
سوالی دارید؟!
سلام
میتونم کمک تون کنم؟