20 آذر

نصب و راه اندازی دستگاه استخراج بیت کوین انت ماینر S9 بسیار آسان است . در واقع محیط مدیریت دستگاه انت ماینر اس ۹ به گونه ای طراحی شده که با کمی دقت شما میتوانید این دستگاه استخراج بیت کوین را نصب نمایید.

برای راه اندازی کامل دستگاه انت ماینر اس ۹ مراحل زیر را بایستی دنبال کنید :

۱ – باز کردن پک دستگاه استخراج بیت کوین انت ماینر اس ۹ و اطمینان از سالم بودن ظاهری دستگاه

۲ – اتصال سیمهای پاور دستگاه که با توجه به یکسان بودن تمامی سر سوکتهای کابلها و دارا بوده یک زایده در یک سمت سوکتها احتمال اشتباه در این مورد کم است

۳ –  روشن کردن دستگاه و اتصال دستگاه به وسیله کابل شبکه به مودم. پس از روشن کردن دستگاه بعد از حدود یک دقیقه شما بایستی به وسیله یک کامپیوتر دیگر که در همان شبکه وجود دارد IP دستگاه انت ماینر را پیدا کنید. معمولا برای پیدا کردن IP دستگاه انت ماینر اس ۹ از نرم افزارهای پیدا کردن IP مانند Advance IP Scanner استفاده میشود و یا نرم افزار خود شرکت BitMain به نام IP Report را از این لینک دانلود فرمایید . پس از پیدا کردن IP مربوطه و زدن این IP در مرورگر اینترنت با صفحه ای مانند تصویر مقابل رو به رو میشوید.

۴ – مراجع به سایت یکی از Pool یا استخرهای استخراج بیت کوین و ثبت نام در آن پس از ثبت نام در این سایت بایستی  یک Worker در این سایت بسازید در حال حاضر سایت ANTPool و SlushPool دو استخر رایج برای استخراج بیت کوین هستند که میتوانید در یکی از آنها عضو شوید .

۵ – مجددا به صفحه مدیریت انت ماینر اس ۹ برگردید و در قسمت Miner Configuration در سه قسمت خواسته شده آدرس سرور و Worker ها را وارد کنید و دکمه Save را کلیک کنید   خوب اگر ثبت نام و تنظیمات شما مشکل نداشته باشد اکنون باید منتظر بمانید و بعد از حدود حداکثر ۱۰ دقیقه در قسمت Miner Statuse متصل شدن و سرعت دستگاه را مشاهده نمایید.

دیدگاه بگذارید

4 × دو =